Liga Galaktyczna

Liga Galaktyczna - Universum 66


#1 2009-08-09 23:26:18

szczur_med

Użytkownik

9614296
Skąd: Fantastysz...:D(Przasnysz)
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Bójka uliczna...

chciałem sie zapytać co sądzicie o bójkach na ulicy... pod barami... dyskotekami... moje pytanie sie bierze po wczorajszej mojej przygodzie... a to było tak... wracałem z baru z dziewczyną, jej koleżanką i jej chłopakiem... wracaliśmy już do domu i 3 kolesi biło jednego... i nasze dziewczyny stanęły w obronie tego chłopaka... tamci sie rozeszli ale zaczęli sie burzyć do tej koleżanki... jej chłopak stanął w obronie jej a ja za nim (męska duma i szacunek do kobiet)... i jak było 3vs3 to cwaniaczki uciekli... tamten chłopaczek też poszedł do domu... i za 3 minuty leciała na nas chmara z 12 jak nie więcej troli... no i troche dostaliśmy... znaczy ja żebym nie padł gębą na asfalt to bym nic nie miał... bo kiedyś troche trenowałem Krav maga i tam uczyli jak sie osłaniać... bo 6 bym nie dał razy obstukać... jak mówi stare mądre przysłowie ,,gdy przeciwników kupa i z Herkulesa dupa"... ten mój kolega ma coś z nosem i lima... a co najlepsze jeden z tamtych uderzył dwa razy dziewczyne... na jego szczęście nie moją... i co na to powiedzieć? jak tu sie iść normalnie zabawić... ale już ludzie ich szukają ale sie niestety zaszyli w domach... ale kiedyś wyjdą... a chłopaki ze wsi od mojej dziewczyny są pamiętliwi, cenią dziewczyny od siebie i są zadziorni... więc tamci dostaną nie raz i nie tak jak my... hehe... i jeszcze raz powiem... jak tu iść sie normalnie bawić... jak tu pomagać innym... ja co trzeba zrobić żeby sie obronić we dwóch przed dwunastoma...

Offline

 

#2 2009-08-10 09:10:20

Edwinos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: Bójka uliczna...

szacun dla Ciebie, pokazales ze masz jaja, a Twoja laska i laska Twojego kumpla to wie wiec lej na to
takie sytuacje zawsze sie moga przydazyc bez wzgledu na to co zrobisz zawsze mozesz dostac po mordzie

Offline

 

#3 2009-08-10 11:42:33

elegancko

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Bójka uliczna...

cóż... widzisz 3 na 3 uciekli... ciezko mi jest ocenic co to za ludzie ale wydaje mi sie ze znam takich. generalnie u mnie w gdansku tez tak robia, ze bija slabszych, sa agresywni w wiekszych grupach a na solo to lamy(dupy wołowe które srają pod siebie). no nie mają honoru, a udeżając dziewczyne, to skurwiele. nie raz stawalem w obronie innych , nie raz dostalem. Powiem ci tyle, nie rób niczego wbrew sobie, jeśli chcesz pomóc rób to, bo ktoś może być ci bardziej wdzieczny niż ci sie wydaje

Offline

 

#4 2009-08-10 12:49:25

szczur_med

Użytkownik

9614296
Skąd: Fantastysz...:D(Przasnysz)
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Bójka uliczna...

ja nigdy nic nie robie wbrew sobie... robie to co chce... mówie co myśle... a i lubie tą koleżanke mojej dziewczyny to poszedłem za nimi... ale pierwszy raz w życiu tak źle wyglądam... dlatego też może że to nie było u mnie w mieście... wtedy nawet było 3 na 2 bo tamten chłopaczek już sie do zabardzo nie nadawał do dalszej walki... a teraz jeszcze jakieś zakażenie mi sie robi na gębie... będę musiał iść do lekarza jak domowe sposoby nie pomogą...

Offline

 

#5 2009-08-10 17:52:06

Entrodii

Administrator

Skąd: Nowa Ruda / Myrtana
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 30
Punktów :   

Re: Bójka uliczna...

Ech , takie występki to wszędzie się zdarzają... Właśnie przypomniałeś mi grupkę "oszołomów" z mojej miejscowości zaczepiających każdego porządnego człowieka . Przedwczoraj darli się te debile na przystanku pod moim oknem o godz 24 nie dając mi spać . Nawet policja się ich boi (15-17 latków lol) , takim to tylko alkohol , fajki i marycha w głowie... Ale to się im odbije w przyszłości... nie mają szans , skończone dno społeczne...

Offline

 

#6 2009-08-10 21:44:31

Edwinos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: Bójka uliczna...

Entrodii napisał:

Ech , takie występki to wszędzie się zdarzają... Właśnie przypomniałeś mi grupkę "oszołomów" z mojej miejscowości zaczepiających każdego porządnego człowieka . Przedwczoraj darli się te debile na przystanku pod moim oknem o godz 24 nie dając mi spać . Nawet policja się ich boi (15-17 latków lol) , takim to tylko alkohol , fajki i marycha w głowie... Ale to się im odbije w przyszłości... nie mają szans , skończone dno społeczne...

wiesz co, ja tez nie pochwalam takich ludzi ale szanuj nawet ich

Offline

 

#7 2009-08-10 22:40:21

szczur_med

Użytkownik

9614296
Skąd: Fantastysz...:D(Przasnysz)
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Bójka uliczna...

nie ma co szanować... jak oni potrafią dziewczyne uderzyć z pięści w twarz... to nie ma co ich szanować ani żałować... ja tylko wydobrzeje i tam pojade ze swoimi chłopakami... i nie będę sie nad niczym zastanawiał... a jak będą fikać to jeszcze ręce połamie...

Offline

 

#8 2009-08-11 09:00:40

Entrodii

Administrator

Skąd: Nowa Ruda / Myrtana
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 30
Punktów :   

Re: Bójka uliczna...

Wypróbuj tajski boks :-D

Offline

 

#9 2009-08-11 10:11:14

szczur_med

Użytkownik

9614296
Skąd: Fantastysz...:D(Przasnysz)
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Bójka uliczna...

nie ma u mnie w mieście... była KRAV MAGA... to chodziłem... też jest konkretna... i brutalna... ale naprawde trzeba być zajebistym kozakiem żeby dać 6 rade... 3 jeszcze bym oprawił... jak szczupaczki to może i ze 4... ale tu nie byli takie szczupaki i wielkie... a moim zdaniem ze sztuk walk najlepsze jest brazylijskie ju jitsu... a i jedna sztuka walki nie jest aż taka dobra... najlepiej połączyć kilka które skupiają sie na różnych technikach np. brazylijskie ju jitsu(parter) i kick boxing lub sam boks(walka w stójce)... jeżeli opanujemy nawet podstawy tych dwóch technik możemy spokojnie chodzić po mieście... 2-3 spokojnie rozłożymy... o ile nie mają sprzętu...

Ostatnio edytowany przez szczur_med (2009-08-11 13:48:26)

Offline

 

#10 2009-08-11 14:54:37

Edwinos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: Bójka uliczna...

szczur_med napisał:

nie ma co szanować... jak oni potrafią dziewczyne uderzyć z pięści w twarz... to nie ma co ich szanować ani żałować... ja tylko wydobrzeje i tam pojade ze swoimi chłopakami... i nie będę sie nad niczym zastanawiał... a jak będą fikać to jeszcze ręce połamie...

wiesz jak ktos uderza kobiete no to juz jest jego problem... ludzie poprostu uwazaja takich osobnikow za cioty...

Offline

 

#11 2009-08-11 15:20:14

szczur_med

Użytkownik

9614296
Skąd: Fantastysz...:D(Przasnysz)
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Bójka uliczna...

no może i jego problem... ale trzeba go nauczyć szacunku do kobiet...

Offline

 

#12 2009-08-14 20:31:02

Edwinos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: Bójka uliczna...

nauczyc ?? debila ?? szkoda czasu i energii

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.totem.pun.pl www.anzi2010.pun.pl www.zzl.pun.pl www.klanbiju.pun.pl www.gbforum.pun.pl