Liga Galaktyczna

Liga Galaktyczna - Universum 66


#1 2009-08-04 23:36:00

Entrodii

Administrator

Skąd: Nowa Ruda / Myrtana
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 30
Punktów :   

Napisz coś o sobie ;-)

To może ja pierwszy się Wam przedstawie XD

Cześć , jestem Patryk i urodziłem się roku 94. Mieszkam na skrawku Europy , co się zowie Rzeczpospolitą Polską. Jak się jej bardziej przyjrzeć zobaczy się DOLNYŚLĄSK , a w nim bardzo szarą , silnie zacofaną technicznie i nietechnicznie kotlinę . W kotlinie owej znajduje się coś coś , co się śmieć zowie miastem... Taak , to Czarnobyl ... Ee , znaczy.. Nowa Ruda ...

Moim marzeniem jest odbyć lot w kosmos , chociaż wiem , że raczej się nie spełni , ale cóż , marzyć każdy morze... ;>

Moimi zainteresowaniami są informatyka , plastyka , motoryzacja ,  turystyka , trochę sportu , i muzyka (rytmy techno , house , hardstyle itd.) . Moją pasją jest kolarstwo górskie , i narciarstwo. Czasem pływam , rekreacyjnie , i pobiegam... W wolnych chwilach gram na gitarze klasycznej przesiaduje przy fajnych , oldsholowych , sentymentalnych rpg (gothic) i strategiach (warcraft 2, command&conquer) , i ćwicze mojego nowego Jumpstyle XD. Nie grywam w żadne online'ówki (oprócz OGame), bo uważam że to strata czasu . Od czasu do czasu oglądne niezły film , lub przeczytam dobrą książkę ("Piknik na Skraju Drogi" rulezz )

Narazie to tyle ...

Offline

 

#2 2009-08-05 11:56:41

szczur_med

Użytkownik

9614296
Skąd: Fantastysz...:D(Przasnysz)
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Napisz coś o sobie ;-)

no to co, ja drugi... hehe

jestem Maciek... jestem trochę starszy bo urodziłem się w 88 roku... jestem z małego miasta (12tyś mieszkańców) co się zowie Przasnysz (żeby krowy po ulicach chodziły to by wieś była)... nie jest takie złe... ale wieczorami prawie nic się nie dzieje...
w tym roku skończyłem studium o kierunku ratownik medyczny i od czasu kiedy zacząłem chodzić do tej szkoły interesuje mnie wszystko co z tym związane np: medycyna ratunkowa, ratownictwo medyczne, sprzęt, karetki itp... a najbardziej podoba mi się jazda na gwizdkach (kogutach) karetką... nie ma dla mnie lepszego uczucia... widzieć jak ludzie zjeżdżają Ci z drogi a Ty sobie jedziesz... jedyna wada tego jest że na pace trochę trzęsie i mniej wytrzymali mogą wymiotować... najczęściej dotyczy to pacjentów... ale niestety w moim mieście nie ma możliwości podjęcia pracy w tym zawodzie a opuszczać tego miasta mi się nie chce narazie... z innych zainteresowań to jak każdy chłopak motoryzacja, muzyka - głównie polski Hip Hop... a poza tym to się interesuje wszystkim po trochu... czas spędzam teraz w domu, u dziewczyny albo na chlaniu z kuplami (po roku przerwy znowu zaczęliśmy się częściej spotykać, i to jest to...)

no i tyle o mnie...

PZDR szczur_med

Offline

 

#3 2009-08-05 22:07:40

Entrodii

Administrator

Skąd: Nowa Ruda / Myrtana
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 30
Punktów :   

Re: Napisz coś o sobie ;-)

He , ratownika mamy :-D. Ja dwa lata temu zapisałem się do Maltańskiej Służby Medycznej jako kadet. Wtedy też uczyłem się pierwszej pomocy , ale nie miałem jak do tej pory jakieś większej akcji , tylko przy zbiórce żywności dla ubogich dzieci , albo jako asysta medyczna na szkolnych wyjazdach , pamiętam , nosiło się taką fajną torbę-apteczkę z naszytym krzyżykiem , w której były rozmaite lekarstwa i opatrunki :-D. Może kiedyś nadarzy się szansa wykazać :-) A co do Twego miasta , to u mnie nie lepiej - 1/4 "miasta" nawet nie jest podłączona do kanalizacji i do tego przy większych burzach zawsze musi prąd nawalić, a jedyna fajna impreza to chyba dni miasta tylko XD . Mimo tego przywiązałem się do tego miasta , tyle już tu mieszkam , praktycznie 11 lat już. I można wyjść w góry , i jest gdzie wędrować , ech , te polskie realia , ale za to lubie ten kraj :-D.

Offline

 

#4 2009-08-05 23:31:01

szczur_med

Użytkownik

9614296
Skąd: Fantastysz...:D(Przasnysz)
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Napisz coś o sobie ;-)

no ja przy większych akcjach co byłem to raz do wypadku pojechałem... z lepszych widoków co miałem to na bloku operacyjnym i OITiA (ojom), widziałem nawet mózg żywego człowieka jak mu wywiercili otwór w głowie... jelita jak wyjmują... ciekawe widoki... można porobić zastrzyki, pobierać krew... na praktykach na izbie przyjęć głównym zajęciem było robienie EKG i czasem trafiały sie ładne panienki lub zadbane mamy... hehe... ale są i mniej przyjemne widoki i odczucia jak ktoś koło Ciebie umiera... dziwne uczucie ale trzeba sobie uświadomić że zrobiło się wszystko żeby uratować życie...albo młodzi ludzie leżą pod respiratorem... i jeszcze z ciekawych rzeczy w szkole są pokazy i szkolenia... też można sobie pogadać z fajnymi dziewczynami... pierwszej pomocy uczyłem się na fantomach za 50tyś zł... ale można było się w nie wkuwać, defibrylować i osłuchiwać... w szkole mieliśmy własny defibrylator...

Ostatnio edytowany przez szczur_med (2009-08-05 23:55:59)

Offline

 

#5 2009-08-06 09:37:24

Entrodii

Administrator

Skąd: Nowa Ruda / Myrtana
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 30
Punktów :   

Re: Napisz coś o sobie ;-)

O stary , masz zarąbistą prace... Nic dodać , nic ująć.
Od dawna chciałeś zostać ratownikiem , czy tak się jakoś potoczyło ?

Offline

 

#6 2009-08-06 11:23:09

szczur_med

Użytkownik

9614296
Skąd: Fantastysz...:D(Przasnysz)
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Napisz coś o sobie ;-)

tak przez przypadek poszedłem do tej szkoły... bo sie nie dostałem do olsztyna na administracje... a nie chciało mi sie iść do pracy to poszedłem do szkoły... narazie nie pracuje wszystko to co tam pisałem to było na praktykach... ale naprawde chciałbym pracować jako ratownik... podoba mi sie to...

Offline

 

#7 2009-08-07 17:11:12

Edwinos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: Napisz coś o sobie ;-)

ja jestem Edwin rocznik 90, ogolnie to w ogame gralem z rok czasu ale dosc dawno, zdazylem sie nauczyc troche o niej ale spoko ma byc cos o mnie, jestem maturzysta tegorocznym, od pazdziernika moze studia sie zobaczy, poza tym co juz sie skonczylo pod koniec kwietnia to jestem gitarzysta, w moim miasteczku Bełżyce ( okolice Lublina ) mamy takie fajne miejsce jest to poprostu kanciapa roznie je nazywamy ( bunkier, beton...) tam czesto spedzam czas z kumplami przy zimnym piwku np, a miejsce jest jedyne w swoim rodzaju (piwnica biurowca... zajmowana przez 2 kapele, dj'a i mechanika.... jest milo) co jeszcze, oprocz muzyki to interesuje sie hmm gielda, kobietami i to chyba bedzie tyle moze jeszcze sporty silowe ale glownie koncentruje sie na wczesniej wymienionych
pozdro

Offline

 

#8 2009-08-09 22:01:19

elegancko

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Napisz coś o sobie ;-)

Ja mam na imie Rafał, rocznik 91 , gram w ogame od 2-3miesiecy, w sumie mialem przerwe poltora roczna chyba... nie pamietam nie wazne. nie w okol ogame swiat sie kreci. Gram z kaelosem i Entrondiim na uni 60...

Uwielbiam się wspinać... to jest moja pasja, pewnie dlatego ze mieszkam nad morzem i mam dosyć Bałtyku ! Moja dziewczyna uważa że jestem chu*** ale i tak jest mi z tym dobrze xd. Uwielbiam robić sobie beke z ludzi niespodziewających się mojego nadejścia w Trójmieście, mieszkam w Gdańsku i też jest mi z tym dobrze, chociaż wolałbym mieszkać w Sopocie, ale trudno, jakieś marzenia trzeba mieć i wierzyć że się spełnią

Offline

 

#9 2009-08-10 17:40:21

Entrodii

Administrator

Skąd: Nowa Ruda / Myrtana
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 30
Punktów :   

Re: Napisz coś o sobie ;-)

Morze ... Mi się znudziło po 4 razach pod rząd dlatego nie pojechałem w tym roku... A wspinaczka jest fajna :-D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niklan.pun.pl www.anzi2010.pun.pl www.zzl.pun.pl www.gbforum.pun.pl www.totem.pun.pl